Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Vecere

Vecere s LSC je nejlepší altenativou, jak kombinovat ruzné chute Španelska s kvalitními restauracemi a zábavou. Na zacátku pobytu jsou studenti obvykle plaší, ale s veceremi LSCu se obvykle zborí všechny zábrany a studenti vychutnávají nejenom výborné jídlo a pití ale také prítomnost jeden druhého.

Activities in our Spanish school: Dinners

Vecere jsou pokaždé umísteny v jiných restauracích, aby naši studenti mohli vyzkoušet vždy neco nového. Cílem je poznat co nejvíc španelských jídel a zvyku. Na techto událostech se pokoušíme nastolit velice príjemnou a prátelskou atmosféru mezi všemi

Typické pokrmy španelské kultury jsou nabízeny na techto akcích, které zpravidla zorganizujeme nekolikrát za období. Labužnická jídla, jako dobre známá paella, španelská šunka, pecené sele, španelská omeleta(tortilla) jsou obvyklým menu techto vecerí. Stejne tak je-li se zájem o vecere jiných kultur, nabídka je pestrá, protože Salamanca má restaurace mnoha zemí, jako nopríklad restaurace japonská, argentinská, italská, francouzká, mexická, cínská, turecká.