Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Filmy

LSC pravidelne promítá ruzné filmy domácí scény ve španelštine, protože i toto považuje jako jednu z forem výuky jazyku. V odpoledních hodinách škola nabízí možnost posedet si pri filmu, který je budto ze soucasné tvorby, nebo klasický film, který nebude nikdy zastaralý.

Activities in our Spanish school: Films

Škola organizuje sekci španelských filmu, tato aktivita je bezplatná pro naše studenty. Chceme našim studentum priblížit soucasnou španelskou filmovou scénu, chceme je seznámit s režisérmi jako Almodóvar, Amenábar nebo De la Iglesia.

Snažíme se také promítat filmy, které jsou reprezentativní ukázkou filmové tvorby Španelska od zacátku až do soucasné doby. Tyto filmy jsou ukázkami hlavních filmových trendu této zeme, pocínající filmami z Druhé republiky, Obcanské války, pres diktaturu Franca a konecne z demokratického Španelska. Promítání techto fimu napomuže studentum více prozumet španelské kulture.

Cílem LSCu je, aby studenti neztráceli výukové hodiny promítáním filmu, nýbrž meli tuto možnost ve svém volném casu. Vetšina filmu je promítána s titulkami, které Vám usnadní prozumení a také si mužete rozšírit Vaši slovní zásobu. Škola má sbírku videokazet a DVD, z kterých si studenti mohou vybrat, co by rádi. Chcete-li vedet seznam našich filmu, naše recepce Vám ráda poskytne seznam a casový plán, abyste si mohli užívat naší Home Cinema Sound System.