Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Sports

LSC nabízí možnost sportování pri dodržení bezpecnostních podmínek. Naší školou je nabízeno rozsáhlé spektrum celorocních sportovních možností, jako treking, jízda na koni atd.. Jinou možností jsou také více tradicní sporty, jako tenis, košíková, fotbal, behání, a plavání. Fotbalové a tenisové hrište, bežecké dráhy, bazény jak soukromé tak verejné jsou dostupné pro sportování.

Activities in our Spanish school: Sports

Všechny tyto námi nabízené aktivity mohou být využity kýmkoliv, behem celého roku. Jak samotné mesto, tak jeho okolí je ideální pro vykonávání sportu všech typu, od tradicních po více dobrodružné. V nádherném prostredí blízko Salamanky mohou ty více odvážnejší vychutnávat extrémní sporty jako jsou kanoistika, kanoistika na divoké vode, skákání na vode, horolezectví nebo rafting.

Toto je jenom malá cást toho všeho co se nabízí jako možnost pro strávení volného casu s LSC jazykovou školou. Úcast na techto aktivitách(soutežích, kláních) samozrejme není povinná, ale s jistotou Vám mužeme ríct, že zážitky z techto aktivit budou zábavné a prospešné.