Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Tapas

Zapojit se do této aktivity Vám nabízí poznat Salamanku, jaká doopravdy je, cítit její pulzování, a nabít se její energií. Casto to jsou práve naši lektori, kterí Vás provedou bludištem baru a reastaurací Salamanky, s ochutnávakami vín a predkrmu z jednotlivých regionu Španelska.

Activities in our Spanish school: Tapas

Tapas jsou malé porce španelského jídla, které se servírují pred obedem nebo vecerí v barech a hospodách. Variací je tolik, kolik španelských kucharu. Tyto malé porce jídel podávané spolu s obcerstvujícím nápojem, jsou soucástí španelské sociální scény.

O Salamance se ví že je plná baru, hospod a restaurací, kde se lidi scházejí aby si popovídali, zasmáli se, dali si drink, ochutnávali tapas, nebo aby si jednoduše posedeli v príjemném prostredí. Chodit z baru do baru, a ochutnávat tapas je typickým španelským zvykem. Jít na tapas a dát si pivko je zvykem již dlouhá století, a s jistotou Vám mužeme ríct, že v moderních dobách se tento zvyk vubec nezapomel, spíše se stal ješte atraktivnejším. Salamanka je ideálním místem pro Vás, aby jste se o tom všem presvedcili.