Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Vecere

Vecere s LSC je nejlepšou alternatívou, ako kombinovat rôzne chute Španielska s kvalitnými reštauráciami a zábavou. Na zaciatku pobytu sú študenti obvykle plachí, ale s vecerami LSC obvykle opadávajú všetky zábrany a študenti vychutnávajú nielen výborné jedlo a pitie, ale sa tešia aj z prítomnosti druhých študentov.

Activities in our Spanish school: Dinners

Vecere sa uskutocnujú vždy v iných reštauráciách, aby naši študenti mohli vyskúšat vždy nieco nového. Cielom je poznat co najviac španielských jedál a zvykov. Na týchto udalostiach sa pokúšame nastolit velmi príjemnú a priatelskú atmosféru.

Na týchto akciach sú ponúkané typické pokrmy španielskej kuchyne, ktoré spravidla organizujeme niekolkokrát za obdobie. Labužnícke jedlá, ako dobre známa paella, španielská šunka, pecené prasiatko, španielská omeleta(tortilla) sú obvyklými chodmi týchto vecier. Ponuka je pestrá aj v prípade, ak je záujem o jedlá iných kultúr, pretože Salamanka má reštaurácie mnohých krajín, ako napríklad reštaurácia japonská, argentýnska, talianská, francúzska, mexická, cínska, turecká.