Aktivity s LearnSpanishCourses.com

Tapas

Zapojit sa do tejto aktivity Vám ponúka možnost poznat Salamanku, aká v skutocnosti je, cítit jej pulzovanie, a nabit sa jej energiou. Casto sú to práve naši lektori, ktorí Vás povedú labirintom barov a reštaurácií Salamanky, s ochutnávkami vín a predkrmov z jednotlivých regionov Španielska.

Activities in our Spanish school: Tapas

Tapas, sú malé porcie španielského jedla, ktoré sa servírujú pred obedom alebo vecerou v baroch a krcmách. Variácií je tolko, kolko španielských kuchárov. Tieto malé porcie jedál, podávané spolu s obcerstvujúcim nápojom, sú súcastou španielskej sociálnej scény.

O Salamanke sa vie, že je plná barov, krciem a reštaurácií, kde sa ludia stretávajú, aby sa porozprávali, zasmiali sa, dali si drink, ochutnávali tapas, alebo aby si jednoducho posedeli v príjemnom prostredí. Chodit z baru do baru, a ochutnávat tapas je typickým španielským zvykom. Íst na tapas a dat si pivko je zvykom už dlhé stárocia, a s istotou Vám môžeme povedat, že v moderných dobách sa tento zvyk vôbec nezabudol, práve naopak, stal sa ešte atraktívnejším. Salamanka je ideálnym miestom pre Vás, aby ste sa o tom všetkom presvädcili.